Yaz ayının gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte sivri sinek ve haşerelerle de daha sık karşılaşılmakta.Konu Sinek ve haşerelerden korunmak olunca aklımıza ilk gelen ürün tabiki sineklikler oluyor. Bu sebeble evlerimizde sağlıklı ve Huzurlu bir ortam yaratmak için eve alınacak listesindeki önceliklerin başında yer alıyor. Sineklik’ler aslında bizleri sadece sineklere karşı değil diğer haşere ve böceklere karşıda korurlar. Maliyeti ve kullanılabilirliği kolay çalışma düzeni ve fazla bakım gerektirmemesi de sineklik’lerin avantajları arasındadır. Bir sinekliğin ömrü 10 yıl kadardır ve evinizi haşerelerden korumak için sineklik dışında başka yöntemleri deneseniz bile maliyet bakımından ve kullanılabilirlik bakımından sinekliğin avantajları daha fazladır. Haşere önleyici bazı ürünleri yatak odaları ve çocukların bulunduğu ortamlarda kullanmazken, sineklik’ler her ortam ve şartta güvenle kullanılabilir. Bununla birlikte evinizde ki her yerde bodrum, banyo ,wc pencerelerinde ve havalandırma istenen her yere kolayca takılabilir. Sineklik sistemlerinde uygulandığı pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif tülüyle kullanımı kolay, katlanılabilen sineklikler ile %100 haşere koruması sağlarsınız. Sinekliklerimiz farklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. Hem yatay, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilen bu sistemler Pratik ve kolay kullanımlı ürünlerdir.. Katlanır Sistem Sineklik uygulandığı kapı ve pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif sineklik tülüyle çok kolay kullanılabilir.

Farklı renk ve seçenekleri ile evinize dışarıdan estetik bir görünüm sağlar. Yatay ve dikey olarak kullanılabilinmektedir. PVC, ahşap, aluminyum vb. her türlü doğramada uygulanabilir. Balkon camlama önünde kullanılan gerektiğinde rahatça toplanabilir.

Sineklik Sistemi hem pencere hem kapı olabilecek tarzda geliştirilmiştir. Sistem, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilme avantajını sağlayan menteşeli ya da sabit kullanım alternatiflerine sahiptir.

Yıkanarak veya silinerek temizlenebilir. Düşey olarak hareket eden Stor modeli ise yer kayıplarını ortadan kaldırır ve her pencereye uygulanabilir. Sürme Serilerinin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Model kaydırılarak kullanımda kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle yaz aylarında büyük bir gereksinim duyduğumuz sineklikler bir çok farklı modellerde üretilmektedir.

Sabit Sineklik,

Plise (katlanır) Sineklik,

Menteşeli Sineklik,

Sürgülü (Sürme) Sineklik,