PVC Pencere ve Kapı Sistemi

Tamtaş Metal geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. İnşaat sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm PVC Pencere ve Kapı Sistemi, Alüminyum panel cephe sistemleri, Cam balkon sistemi, Kış bahçesi, Alüminyum Kapı Sistemleri, Kompozit Kapı Sistemleri, Pergole Sistemler, Tente Sistemleri gibi hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.

Kalite Politikası:

Tamtaş Metal her türlü yapı işlerinde, profesyonel ellerle çalışarak sıfır hata ile müşteri memnuniyetini esas alır. Tüm faaliyetlerinde kurum kültürü ve şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti:

Yaptığımız işler referansımızdır prensibiyle, bir müşteriyle bir kere değil devamlı çalışma ilkesiyle çalışır. Tamtaş Metal işlerinizi uzun yıllardır sektörde çalışan tecrübeli ustalardan kurulu ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Fiyat Politikamız:

Her şeyin ölçülebilir olduğuna inanıyoruz ve fiyatlandırmayı yapılan ölçümden çıkan değerlere göre net fiyat veririz.Ölçümden sonra yapılacak işte herhangi bir değişiklik istenmez ise verdiğimiz fiyatta kesinlikle değişim olmaz.