İnşaat sektörüne nefes aldıran cam balkon ürünleri, binalara estetik ve alan kazandırmıştır. Balkonlar hem kapalı hem de açık olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu fikir insanlara çok cazip gelmiştir. Binalar daha geniş ve daha güzel hale gelmiştir. Biz de Tamtaş cam balkon olarak tüm aplikasyon çeşitlerini müşterilerimize sunmayı prensip edindik. 8 mm katlanır ve 10 mm katlanır cam balkon seçenekleri ile 3 raylı ve 5 raylı sürme cam balkon seçenekleri mevcuttur. Bu ürünlerin bazıları teknik zorunluluklardan dolayı tercih edilmektedir. Sürme veya katlanır ürün tercihi ise tamamen beğeni ile alakalıdır.

CAM BALKON:

Eviniz ve iş yeriniz de estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.Balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Halk arasında balkon camlama, katlanır cam, katlanır cam balkon, balkon kapatma, katlanır cam sistemleri ve sürgülü cam sistemleri olarak da adlandırılmaktadır.

Katlanır Cam Balkon:

Evinin balkonunu dört mevsim kullanmak isteyen, fonksiyonel ve manzara kaybı olmadan güneşin ışığından tam faydalanmak isteyen müşterilerimiz tercih etmektedir. Kullanışlı ve fonksiyonel balkon elde etmenin yanında toz,yağmur,ses ısı yalıtımı yapmak, Küçük çocukları balkon kazalarından korumak ve hırsızlara karşı güvenlik oluşturması amaçlı olarak cam balkon yaptırmaktadırlar.üretimini yapılan sistemler her türlü konut, daire, villa, teras, kafe, kış bahçesi, veranda ve restoranta uygulanabilmektedir.

Yaz aylarının dışında kış aylarında da balkon keyfi yapmak için, hem de binanın ısı yalıtımına katkıda bulunduğu için tercih sebebi olan cam balkonlar, çeşitli renk ve dizayn seçenekleriyle binalara estetik bir görünüm kazandırıyor.Temperlenmiş dayanıklı camlar kullanıldığı için hem temizliği kolay hem de manzarada herhangi bir kayba neden olmuyor. Ayrıca cam panellerinin kapanıp açılma özelliği olduğundan, istenildiğinde tekrardan açık hava keyfi yapmanız mümkün.

Sürgülü Cam Balkon:

Slide seri sürgülü cam balkonları genellikle zemin katta yer alan Cafe, restorant gibi işyerleri tercih etmektedir.

Isı Cam Konfor Cam Balkon:

Evinde ve işyerinde oda büyütmek isteyen müşteriler tercih etmektedir.Örnek vermek gerekirse; mutfağınıza bir yemek masası koymak istiyorsunuz ama mutfağınız dar geliyor, bu tür durumlarda konfor seri cam balkon modelimiz devreye giriyor. Mutfaktan balkona açılan kapı ve yanında bulunan pencere ortadan kaldırılıyor ve konfor serisi sistem ile örtülüyor. Ne dışarıdaki soğuk/sıcak içeri girebiliyor ne de içerinin serinliği/sıcaklığı dışarıya kaçıyor.Konfor seri ısıcam, profil aralarında kullanılan lastik conta, cam’ın kalınlığı ve argon gazının sisteme verdiği özellik sayesinde yüksek yalıtım sağlıyor.

Balkon kapatma ve dört mevsim balkon keyfi denince ilk akla gelen isim olan işletmemiz, bölgesinde cam balkon modelleri, fiyatları ve kalitesi konusunda belirleyici bir misyona sahiptir.

Firma olarak, mutluluklarını herşey den üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarını önemsediğimiz, büyük önceliğimiz olan müşterilerimize bilgili ve tecrübeli teknik kadromuzla, ücretsiz keşif ve kusursuz ölçü alma hizmeti sunmanın yanında dünya kalite standartlarına uygun olarak eksiksiz ve zamanında teslim ettiğimiz sistemler ile kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Cam balkon yaptırmanın avantajları:

Soğuk ve sıcak havaya karşı koruma sağlayarak ısı yalıtımı yapar yaz kış balkon keyfi yapmanıza imkan verir
Rüzgardan korur, Tozun balkonunuza girmesini önler
Kirli havanın içeri girmesini engeller
Dışarıdan gelen araba sesi, yol çalışması gibi gürültülü sesleri engeller
Hırsızlığa karşı üzerinde bulunan kilit sistemi sayesinde koruma sağlar
Evinize kurulan balkon kapatma sistemi sayesinde ek bir oda elde etmiş olursunuz
İmar mevzuatına uygundur ve dışarıdan şık bir görüntü elde etmiş olursunuz
Düşük balkon korkuluklarının yükseltilmesi ile birlikte özellikle çocuklarınızın düşmelere karşı koruması sağlanmış olur