Sancaktepe Katlanır Cam Balkon Sistemleri – 0544 602 2604

Katlanır cam balkon sistemleri konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz Sancaktepe katlanır cam balkon firmamız önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile her zaman en kaliteli ürün desteğini sunmaktadır.

Katlanır cam balkonu hep isminde olduğu gibi balkon kapama sistemi gibi düşünerek hayallerimizi kısıtlarız. Katlanır cam balkon modelleri sadece balkonları kapatmakta değil bir çok alanda kullanılabilen geniş ürün yelpazesine sahip bir sistemdir. Katlanır cam kapama sistemleri sadece katlanır olarak değil sürgülü, askılı, giyotin ve ısıcamlı olarak üretilerek tüm istek ve taleplere karşılık verebilir. Sancaktepe katlanır cam balkon alanınıza uygun en iyi cam modelleri seçmenize yardımcı olur.

Katlanır Cam Balkon Fiyatları

Sancaktepe cam balkon fiyatları hakkında net ve detaylı bilgi almak için bizlere ulaşarak hem ürünler hakkında bilgilendirme hem de 2018 katlanır cam balkon fiyatları hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Katlanır cam balkon fiyatları m2 olarak hesaplanır. Katlanır cam balkon fiyat hesaplama için uygulama yapılacak alanın ölçüleri en ve boy ölçüsü alınarak çarpılır ve alanın m2′ si hesaplanır. Seçilen cam modeline göre fiyatlandırması farklıdır. Örneğin normal bir cam balkon m2 fiyatı ile renkli katlanır cam balkon fiyatları farklı hesaplanır.

Giyotin Cam Balkon Sistemi Nedir ?

Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen cam sistemleri, dikeyde hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir. Bu sistemler tamamen açık hale geldiğinde, bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalır. Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol edilebilen bir camlama sistemi gibi çalışır.

Bu sistemler çoğunlukla, uzaktan kumandalımotorlu olarak yapılmaktadır. 2 panelli giyotin cam sistemlerinde, bir panel sabit, bir panel hareketli, 3 panelli sistemlerde, 1 panel sabit2 panel hareketli olmaktadır. Yüksekliğe göre, 4 panelli giyotin cam sistemleri de yapılabilmektedir.